Reklama
reklama

Kamion dostal smyk a převrátil se na zaparkované auto

Zničením tří aut skončil ve čtvrtek ráno smyk kamionu v Evropské ulici v Modřicích na Brněnsku. Nehodu zřejmě zavinil řidič, který na zledovatělé silnici dostal smyk.

Kamion vyjel mimo vozovku a zůstal pravým bokem ležet na zaparkovaném osobním autě. Při nehodě došlo k poškození dalších dvou zaparkovaných aut a plotu ohraničujícího přilehlý pozemek.

 

"Vzhledem ke kluzké vozovce, která komplikovala hasičům zásah, nechal velitel na místo povolat Správu a údržbu silnic. Silničáři však nedorazili, protože se jednalo o obslužnou komunikaci průmyslové zóny. Hasiči proto použily k částečnému posypání vozovky a zabezpečení místa nehody písek," uvedl operační důstojník Jaroslav Mikoška.   

 

  

 

Hasiči zajistili místo nehody a usměrňovali provoz na silnici. K vyproštění havarovaného kamionu byli na místo povoláni pracovníci specializované firmy s těžkou technikou. "U řidiče jsme po nehodě udělali dechovou zkoušku. Prokázala, že před jízdou alkohol nepil," dodala k nehodě mluvčí brněnských policistů Andrea Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře