Reklama
reklama

Jihomoravským Zemanovcům se díky novému prezidentovi hlásí noví členové

Jihomoravská organizace Strany práv občanů - Zemanovci (SPOZ) zaznamenala se zvolením Miloše Zemana prezidentem zvýšený zájem o vstup do strany. "Řídíme se však zásadou, že bereme raději kvalitu než kvantitu a zájemce o členství prověřujeme," řekl na dnešní tiskové konferenci předseda krajské organizace Marian Keremidský. Nyní má strana na jižní Moravě téměř 300 členů, z toho 100 v Brně. 

"Naším cílem je zakládat místní organizace ve všech brněnských městských částech, prozatím jich máme čtrnáct a tři jsou před založením. Chceme mít v příštím roce kandidátku do zastupitelstva každé městské části. Věříme, že na jižní Moravě máme větší šance uspět než jinde," uvedl Keremidský. V kraji mástrana pětatřicet  místních organizací. "Snažíme se zakládat další i s pomocí zastupitelů, kteří k nám přecházejí z jiných stran," jmenoval Keremidský například bývalého starostu Brna-Černovic a bývalého sociálního demokrata Jiřího Houdka.

Strana se soustředí primárně na úspěch ve volbách do Poslanecké sněmovny, které se uskuteční příští rok před letními prázdninami.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Komentáře