Reklama
reklama

Jihomoravská ČSSD rozhodla, že podpoří na březnovém sjezdu předsedu Sobotku

Jihomoravští sociální demokraté podpoří na celostátním sjezdu 15. března v Ostravě v čele strany současného předsedu Bohuslava Sobotku. Rozhodli o tom delegáti sobotního krajského sjezdu v Břeclavi. Ve funkci statutárního místopředsedy chtějí jihomoravští sociální demokraté hejtmana Michala Haška, do krajského předsednictva brněnského primátora Romana Onderku.

"Vážím si toho, že jsem získal podporu, a vážím si také toho, že i v jiných krajských organizacích v tomto panuje shoda. V roce 2014 nás čekají čtvery volby, včetně těch do Poslanecké sněmovny. Musíme se na ně řádně připravit personálně i programově," řekl v pondělí na tiskové konferenci v Brně Bohuslav Sobotka s tím, že by si přál, aby se podařilo zvolit silné vedení. "Lidé dnes už nevolí pouze stranu jako značku, ale orientují se i podle jmen," řekl Sobotka.

 

Sociální demokraté pro volby v roce 2014 připravují kampaň, ve které chtějí veřejnosti představit údajné nevýhody. Nastartování zastaveného hospodářského růstu a ekonomiky a nevýhody druhého pilíře důchodové reformy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře