Reklama
reklama

Jihomoravská ČSSD rozhodla, že podpoří na březnovém sjezdu předsedu Sobotku

Jihomoravští sociální demokraté podpoří na celostátním sjezdu 15. března v Ostravě v čele strany současného předsedu Bohuslava Sobotku. Rozhodli o tom delegáti sobotního krajského sjezdu v Břeclavi. Ve funkci statutárního místopředsedy chtějí jihomoravští sociální demokraté hejtmana Michala Haška, do krajského předsednictva brněnského primátora Romana Onderku.

"Vážím si toho, že jsem získal podporu, a vážím si také toho, že i v jiných krajských organizacích v tomto panuje shoda. V roce 2014 nás čekají čtvery volby, včetně těch do Poslanecké sněmovny. Musíme se na ně řádně připravit personálně i programově," řekl v pondělí na tiskové konferenci v Brně Bohuslav Sobotka s tím, že by si přál, aby se podařilo zvolit silné vedení. "Lidé dnes už nevolí pouze stranu jako značku, ale orientují se i podle jmen," řekl Sobotka.

 

Sociální demokraté pro volby v roce 2014 připravují kampaň, ve které chtějí veřejnosti představit údajné nevýhody. Nastartování zastaveného hospodářského růstu a ekonomiky a nevýhody druhého pilíře důchodové reformy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře