Reklama
reklama

Hravé odpoledne s nákupním centrem Královo Pole

Nákupní centrum Královo Pole připravilo na sobotu 16. června program pro malé i velké návštěvníky. Pro všechny jsou připraveny hry, skákací hrad nebo zpívání s kytarou.

Pokud si chcete užít skvělou předprázdninovou akci, přijďte v sobotu před nákupní centrum Královo Pole. Od 14 do 17 hodin se zde uskutečný bohatý program pro návštěvníky. Těšit se můžete například na hru o poklad korzára Ponávky, skákací hrad, zkoušky tábornických dovedností, zpívání s kytarou nebo opékání špekáčků. Výherci soutěží se mohou těšit na ceny od společnosti JYSK – zahradní houpačku, gril nebo skákací trampolínu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře