Reklama
reklama

Hasiči zasahovali devět hodin, kamion narazil do protihlukové stěny

Devět hodin zasahovali hasiči u nehody kamionu ve Slavkově u Brna na Vyškovsku. Slovenský kamion převážející papír naboural před půlnocí do protihlukové stěny.

Dvacet pět tun papíru převážel slovenský kamion, který havaroval u výjezdu ze Slavkova na silnici I/50. „Kamion jel ve směru na Brno, dostal se pod stoupáním za obcí do protisměru a probořil a částečně poničil protihlukovou bariéru na kraji vozovky,“ uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.     

 

Ze zdevastované kabiny vystoupil řidič bez zranění. K vyproštění těžkého kamionu se na místo dostavil speciální vyprošťovací automobil z Hlučína, momentálně umístěn ve Vyškově. „O půl šesté ráno se podařilo havarovaný kamion vyprostit, k odtahu vraku byla povolána specializovaná firma,“ dodal Mikoška.

 

Silnice byla dočasně uzavřena a na místě se tvořily značné kolony. Vzhledem k délce zásahu byl pro hasiče zajištěn dovoz stravy. Po vyčištění vozovky od střepů se o půl desáté ráno hasiči mohli vrátit zpět na základnu.  

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře