Reklama
reklama

Galerie Vaňkovka v duchu festivalu JazzFestBrno

Od 18. do 30. června uvidíte v Galerii Vaňkovka výstavu fotografií jedenáctého ročníku festivalu JazzFestBrno. Zároveň můžete soutěžit o čtyři lístky na koncert legendárního Pata Methenyho, který se uskuteční 28. června v Brně.

Pat Metheny je geniální kytarista, jeden z nejvlivnějších a nejvytíženějších jazzových hudebníků dneška a mimořádně produktivní muzikant a skladatel, který vystoupí v brněnském Bobycentru 28. června. Metheny, který má na svém kontě neuvěřitelných 19 cen Grammy a 37 nahrávek, vůbec poprvé v České republice představí svůj nejnovější projekt.

 

Koncert je uváděn v rámci festivalu JazzFestBrno a zúčastní se jej také Chris Potter (největší virtuos současného saxofonu) a jiní. Spolu s Galerií Vaňkovka můžete vyhrát lístky na tento koncert. Stačí správně zodpovědět otázku na stránkách tohoto nákupního centra a zároveň navštívit výstavu fotografií k tomuto festivalu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře