Reklama
reklama

Fotografie Jiřího Kolbaby na Nové radnici

Křížovou chodbu Nové radnice hostí od 2. srpna nová výstava. Tentokrát se návštěvníci mohou těšit na velkoformátové fotografie známého cestovatele a fotografa Jiřího Kolbaby.

Známý brněnský cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba připravil po dvou letech pro Brno velmi rozsáhlou výstavu exotických snímků tváří lidí z celé planety – projekt PEOPLE. Jedná se o rozsáhlý, inspirativní a fotografický projekt, který vidělo už velké množství diváků u nás i v zahraničí.

Kolbabovy výstavní projekty jsou doplňovány stovkami besed pro veřejnost, školy a firemní kolektivy. Autor připravuje populární mediální pořady, knihy (v průběhu výstavy vyjde jeho šestá publikace), kalendáře, pohlednice, psané reportáže pro četná média a jiné. Více o něm na www.theworld.cz

 

Výstava, nad kterou převzal záštitu primátor města Brna Roman Onderka, se koná v Křížové chodbě Nové radnice od 2. srpna do 24. října 2012. V úterý 7. Srpna v 17 hodin se koná slavnostní vernisáž za účasti primátora.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře