Reklama
reklama

FOTOGALERIE: V Brněnských Ivanovicích hořely dva domy

Dva rodinné domy zasáhl oheň při požáru v Tuřanské ulici v Brněnských Ivanovicích. Hořet začalo v úterý před dvanáctou hodinou dopoledne.

Požár půdy jednoho domu se rozšířil i na sousední dům. „Na plameny jsme nasadili šest vodních proudů. Při požáru se nikdo nezranil, v domě byl jen pes," sdělil mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

 

Jednotky zasahovaly i z automobilového žebříku. Na půdě jednoho z domů při požáru vybuchla tlaková láhev. Z objektu pak hasiči vynesli další tlakové lahve,  které ochlazovali, aby také nevybuchly.

 

Kvůli zásahu byla víc než hodinu rušná Tuřanská ulice neprůjezdná.

 

  

 

  

 

  

 

  

 

 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře