Reklama
reklama

FOTOGALERIE: Motorkář zemřel dnes ráno na křižovatce v ulici Pod kaštany

Smrtí motocyklisty skončila v úterý ráno nehoda v ulici Pod kaštany v brněnských Žabovřeskách. Řidič motorky se srazil s osobním autem přibližně o tři čtvrtě na sedm ráno. Řidič auta byl jen poraněn na ruce. Nehodu a zavinění vyšetřují policisté.

Motorka se srazila s osobním autem Škoda. Motorkář havaroval do pravých zadních dveří auta a při nehodě se vážně zranil. Zůstal vedle vozu ležet v bezvědomí.
  
"Hasiči okamžitě zahájili resuscitaci s pomocí automatizovaného externího defibrilátoru, který vyhodnocoval situaci a stanovil další postup resuscitace. Sejmuli motorkáři helmu a s oživováním pokračovali do příjezdu záchranné služby," popsal zásah mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.
Řidič osobního vozu byl poraněn na ruce. Odvoz záchrannou službou odmítl. Vzhledem k jeho psychickému stavu se mu věnoval jeden z hasičů se specializací k poskytnutí posttraumatické intervenční péče.
  
Motorkáře se lékařům bohužel nepodařilo zachránit, nehodu a zavinění vyšetřuje policie.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře