Reklama
reklama

FOTOGALERIE: Motorkář zemřel dnes ráno na křižovatce v ulici Pod kaštany

Smrtí motocyklisty skončila v úterý ráno nehoda v ulici Pod kaštany v brněnských Žabovřeskách. Řidič motorky se srazil s osobním autem přibližně o tři čtvrtě na sedm ráno. Řidič auta byl jen poraněn na ruce. Nehodu a zavinění vyšetřují policisté.

Motorka se srazila s osobním autem Škoda. Motorkář havaroval do pravých zadních dveří auta a při nehodě se vážně zranil. Zůstal vedle vozu ležet v bezvědomí.
  
"Hasiči okamžitě zahájili resuscitaci s pomocí automatizovaného externího defibrilátoru, který vyhodnocoval situaci a stanovil další postup resuscitace. Sejmuli motorkáři helmu a s oživováním pokračovali do příjezdu záchranné služby," popsal zásah mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.
Řidič osobního vozu byl poraněn na ruce. Odvoz záchrannou službou odmítl. Vzhledem k jeho psychickému stavu se mu věnoval jeden z hasičů se specializací k poskytnutí posttraumatické intervenční péče.
  
Motorkáře se lékařům bohužel nepodařilo zachránit, nehodu a zavinění vyšetřuje policie.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře