Reklama
reklama

FOTOGALERIE: Chodník slávy Městského divadla se rozrostl, přibylo pět dlaní

Od roku 2000 září Lidická ulice barevnými kachlemi s obtisky rukou umělců brněnského Městského divadla. Ke čtyřiadvaceti osobnostem se v pátek odpoledne přidali a stopu v betonu zanechali herci a držitelé ceny Thálie Petr Štěpán, Hana Holišová, scénografové Petr Hloušek, Jaroslav Milfajt a kostýmní návrhářka Andrea Kučerová.

„Já bych rád upozornil, že se kachle nevztahují jenom na Lidickou ulici, ale máme v plánu rozšířit chodník slávy po celém bloku, kolem Jarošky,“ smál se ředitel Městského divadla Brno Stanislav Moša. Akce se zúčastnil brněnský primátor Roman Onderka, který zároveň pokřtil nové CD muzikálu Papežka.

 

„Přeji CD, aby přinesl Městskému divadlu štěstí a aby se ten počet Thálií ještě rozrostl, protože tady v Brně hrajete skvělé umění,“ popřál CD z muzikálu Papežka, za jehož hlavní roli získala Hana Holišová cenu Thálie, Onderka. Ten se stal spolu s dalšími umělci Městského divadla Brno kmotrem Divadelního dvoru, jenž byl při slavnostní příležitosti oficiálně pokřtěn a získal i své vlastní logo.

 

Moša na tiskové konferenci oznámil změnu, která se týkala posunu začátku večerních představení z 19.30 na 19.00. „Původně jsme si říkali, že když se návštěvníkům Mahenky nebude líbit začátek hry, tak stihnou přejít k nám, ale nakonec jsme se dohodli na sedmou,“ dodal s úsměvem Moša.

 

      

 

    

 

    

 

    

 

    

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře