Reklama
reklama

Fotbalová Zbrojovka má nového majitele, je jím Václav Bartoněk

V čele klubu vydržel právník a bývalý fotbalový brankář Jaroslav Přeček jeden rok, nyní od něj prvoligový brněnský klub přebírá bývalý manažer ve stavebnictví Václav Bartoněk. Ten odkoupil od Přečka sedmdesát procent akcií.

Zbývajících třicet procent stále patří Petru Hoskovci. Majoritním vlastníkem akcií stále zůstává společnost For Brno Plus, již ale nyní vlastní bývalý ředitel společnosti OHL ŽS. „Jsem jediný stoprocentní vlastník společnosti For Brno Plus,“ potvrdil Bartoněk, který doposud působil v klubu jako předseda představenstva.

 

„S panem Přečkem nás pojí dlouholeté přátelství, když se stal majitelem on, dali jsme si nějaké cíle a vytyčili jisté vize. Byl tehdy plný energie a chuti angažovat se ve fotbale, pro mě to byla pouze doplňková činnost,“ uvedl Bartoněk, jenž se loni rozhodl opustit stavebnictví po čtyřiceti letech.

 

Cena převodu akcií zůstává obchodním tajemstvím. „Mohu jen říct, že k celé transakci došlo ve výši nominální hodnoty společnosti,“ dodal šedesátiletý Bartoněk. Fanoušci na sociálních sítích vnímají novou zprávu pozitivně. „Takže v podstatě žádná změna,“ napsal vesele Jan Svoboda.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře