Reklama
reklama

Festival v centru dění zakončí Slavnosti regionů

Poslední akce Festivalu v centru dění budou uzavírat Slavnosti regionů. Ty se budou konat v termínu 8. – 14. října. Stánky budou v provozu od 10 do 19 hodin.

Předvedou se řemeslníci jako například šperkaři, hrnčíři, dráteníci, košíkaři, bylinkáři, perníkáři, kováři, zbrojíři, mýdlaři, kožešníci, sýraři, pekaři, řezníci, skláři, včelaři, vinaři a spousta dalších řemeslníků v dobových kostýmech.

 

Tradiční občerstvení bude vonět ze všech koutů náměstí, nebudou chybět sýry, klobásky nebo grilované maso.

 

Návštěvníkům bude k dispozici informační stánek s propagačními materiály z celé České republiky. Z propagačních materiálů se dozvíte, kam na výlet nebo dovolenou. V doprovodném programu vystoupí folklorní soubory, k poslechu i k tanci zahraje cimbálová muzika, bude přichystána spousta soutěží pro děti i dospělé.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře