Reklama
reklama

Festival Hradologie tentokrát na zámku Slavkov u Brna

Čtvrtý ročník multižánrového festivalu HRADOLOGIE se koná již od 29. června 2012. Čtvrtou a zároveň poslední zastávkou je zámek ve Slavkově u Brna, kde se festival uskuteční 24. a 25.sprna.

Můžete se těšit na hvězdu současné hudební scény Charlie Straight, jednu z nejvýrazněších českých zpěvaček Annu K, velkolepý Metropolitní symfonický orchestr pod taktovkou charismatického Ariella Sharona s rockovým frontmanem Jirkou Zonygou, na rockové kapely Abraxas, Proges 2, Špilberk, Kamila Střihavku s Leaders, či Petra Bendeho.

 

Náročné posluchače určitě potěší Luboš Pospíšil & 5P, roztančí Vás Lidopopči Fleret, trošku funku přiveze David Dragoun Band, chybět nebudou ani Plum Jam, které mnozí znají z minulých ročníků, Pozdní sběr, Schodištěi legendární Folk Team. Na každém z festivalů se můžete těšit na šlapající kapelu Good Fellas, držitele letošní hudební ceny Anděl.
Sérii hudebních festivalů Hradologie pořádá Agentura Kouřící králik Production, s.r.o. ve spolupráci s MESYO,o.s., a za podpory Jihomoravského kraje.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vítězný návrh Foto: KAM
Zklidnění dopravy, více zeleně, míst pro odpočinek a volný čas. I taková by mohlo v budoucnu vypadat historické Staré Brno. Porota ocenila nejlepší návrhy v ideové soutěži na proměnu Mendlova náměstí...
26.09.2018 - 05:00
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
Komentáře