Reklama
reklama

Festival Brno – město uprostřed Evropy příští rok hlavně o víkendech

Sotva skončil letošní ročník jednoho z největších brněnských festivalů, připravují pořadatelé plány na ten příští. Šestnáctý ročník přinese několik novinek. Festival se bude konat od 25. května a potrvá až do půli června.   

Hlavním smyslem změn v dosavadní koncepci úspěšných, nyní již 15letých festivalů zábavy je vytvořit širší příležitosti směřující k rozšíření víkendových nabídek pro oblast průmyslu cestovního ruchu. Připravované změny podpoří i motivaci pro individuální turistiku a krátkodobější návštěvnost Brna a Jihomoravského kraje jak z tuzemska, tak i z přilehlých zahraničních oblastí – zejména Rakouska a Slovenska. Zvýšená víkendová návštěvnost a dojezd návštěvníků ze vzdálenějších míst se opakovaně potvrzuje i v posledních několika ročnících festivalů zábavy a soutěžní přehlídky. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře