Reklama
reklama

Dvojice prodávala v bytě drogy, žena si schovala heroin do podprsenky

Pár distribuoval drogy a následně prodával. Žena měla schovaný sáček s heroinem v podprsence, policisté v bytě našli i vydělaných šestnáct tisíc korun.

Devětadvacetiletý muž a jeho o pět let mladší přítelkyně skončili v rukou policie za neoprávněné přechovávání a distribuci heroinu. Dvojice měla v jednom z brněnských bytů poblíž centra drogu sama užívat a následně poskytovat za peníze i dalším uživatelům.

 

„Heroin prodávali ve formě tzv. psaníček, vytvořených z tiketů Sazka za sto korun jedno,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Straková. Policisté našli v kuchyni v zásuvce pod sporákem talíř s omamnou látkou i množství tiketů.   

   

 

V bytě nechyběla ani finanční hotovost přes šestnáct tisíc korun pocházející právě z prodeje drog. Podezřelá měla navíc igelitový sáček s osmi gramy heroinu ukrytý přímo u sebe v podprsence. „Dvojice se v minulosti věnovala spíše majetkové trestné činnosti,“ dodala Straková. Nyní oběma hrozí až dvouleté vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře