Reklama
reklama

Dvojice prodávala v bytě drogy, žena si schovala heroin do podprsenky

Pár distribuoval drogy a následně prodával. Žena měla schovaný sáček s heroinem v podprsence, policisté v bytě našli i vydělaných šestnáct tisíc korun.

Devětadvacetiletý muž a jeho o pět let mladší přítelkyně skončili v rukou policie za neoprávněné přechovávání a distribuci heroinu. Dvojice měla v jednom z brněnských bytů poblíž centra drogu sama užívat a následně poskytovat za peníze i dalším uživatelům.

 

„Heroin prodávali ve formě tzv. psaníček, vytvořených z tiketů Sazka za sto korun jedno,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Straková. Policisté našli v kuchyni v zásuvce pod sporákem talíř s omamnou látkou i množství tiketů.   

   

 

V bytě nechyběla ani finanční hotovost přes šestnáct tisíc korun pocházející právě z prodeje drog. Podezřelá měla navíc igelitový sáček s osmi gramy heroinu ukrytý přímo u sebe v podprsence. „Dvojice se v minulosti věnovala spíše majetkové trestné činnosti,“ dodala Straková. Nyní oběma hrozí až dvouleté vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře