Reklama
reklama

Dvojice mladíků měla auto napěchované taškami s marihuanou

Silná vůně marihuany překvapila brněnské policisty, kteří kontrolovali dva mladíky sedící v zaparkovaném autě v brněnské části Bystrc. V autě pak policisté našli bezmála čtvrt kilogramu nasušené drogy.

Policisté kontrolovali auto s mladíky ve věku 17 a 21 let dopoledne v Heyrovského ulici. „Při otevření okénka se z vozu linul silný zápach marihuany.Silniční kontrola se proto změnila v důkladnou prohlídku vozu,“ uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

 

Při kontrole vozidla našla hlídka pod sedadlem spolujezdce dvě igelitové tašky se sušenými rostlinami konopí. Šlo o několik usušených konopných palic, z jehož listů se drcením vyrábí marihuana. Našli také sáčky se zpracovanou drogou. „Při důkladnějším prověření obsahu igelitek vyšlo najevo, že se jedná o 228 gramů nasušených palic marihuany a dalších devatenáct malých sáčků se sušenou drogou,“ doplnila Straková.

 

Na případu dále pracují kriminalisté. Mladíkům hrozí trestní stíhání za výrobu drog.

Autor: 
admin
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře