Reklama
reklama

Dvě luxusní auta u domu v Těšeticích na Znojemsku někdo úmyslně zapálil

Hned dvě auta zaparkovaná před domem v Těšeticích na Znojemsku zničil dnes v noci oheň. Příčinou požáru Toyoty Land Cruiser a BMW za 1,7 milionů korun, bylo podle hasičů úmyslné zapálení.

O požáru se hasiči dozvěděli krátce po třetí hodině ráno. "Po příjezdu k požáru bylo zřejmé, že plameny zasáhly zaparkovaná auta. Jednotka lokalizovala požár, aby se nerozšířil mimo obě auta s pomocí dvou vodních proudů ho během půl hodiny zcela zlikvidovala," popsal zásah mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

 

Důvod požáru hasiči zjistili ještě v noci. „Vyšetřovatel, který přijel k události, zjistil, že příčinou požáru bylo s velkou pravděpodobností úmyslné zapálení,“ dodal Mikoška. Událost vyšetřuje také policie.

 

  

 

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře