Reklama
reklama

Dva zloděje přistihli policisté

Muži se vloupali do areálu firmy ve Slavkově u Brna, chtěli odcizit materiál v hodnotě pěti tisíc korun. Policisté je však přistihli a zadrželi.

Přímo při činu přistihli slavkovští policisté dva pachatele, kteří se v noci vloupali do areálu jedné slavkovské firmy. Muži poničili plechový plot, přes který se dostali do areálu. Odtud si pak chtěli odnést kovový materiál za pět tisíc korun.

 

„Když se snažili ukradené věci přemístit k díře v oplocení a u ní zaparkovanému autu, zadrželi je policisté,“ uvedla mluvčí policie Iva Šebková. Třicetiletí a pětapadesátiletí muži jsou obviněni z trestného činu krádeže.

 

Ukázalo se, že se do této firmy nevydali krást poprvé. Do areálu se dostali na začátku ledna, odkud si odnesli jeden a půl tuny kovových špón. Způsobili tím škodu ve výši čtyřiceti tisíc korun.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře