Reklama
reklama

Dva zloděje přistihli policisté

Muži se vloupali do areálu firmy ve Slavkově u Brna, chtěli odcizit materiál v hodnotě pěti tisíc korun. Policisté je však přistihli a zadrželi.

Přímo při činu přistihli slavkovští policisté dva pachatele, kteří se v noci vloupali do areálu jedné slavkovské firmy. Muži poničili plechový plot, přes který se dostali do areálu. Odtud si pak chtěli odnést kovový materiál za pět tisíc korun.

 

„Když se snažili ukradené věci přemístit k díře v oplocení a u ní zaparkovanému autu, zadrželi je policisté,“ uvedla mluvčí policie Iva Šebková. Třicetiletí a pětapadesátiletí muži jsou obviněni z trestného činu krádeže.

 

Ukázalo se, že se do této firmy nevydali krást poprvé. Do areálu se dostali na začátku ledna, odkud si odnesli jeden a půl tuny kovových špón. Způsobili tím škodu ve výši čtyřiceti tisíc korun.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře