Reklama
reklama

Dva muži zbili a okradli mladíka, pak vybírali peníze z bankomatu

Dva cizinci surově zbili a okradli mladíka. Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po podezřelé dvojici, která si později vybírala peníze z uloupených platebních karet v bankomatu na náměstí Svobody.

Nepříjemné přepadení si loni v říjnu prožil sedmadvacetiletý muž z Brna, když se kolem jedné hodiny v noci vracel domů z restaurace, kde sledoval hokejové utkání. Muž čekal na autobus v ulici Terezy Novákové a byl nečekaně napaden dvěma mladíky. Dvojice ho surově zbila a okradla o peněženku i mobilní telefon. Mladík vyčíslil škodu na necelých deset tisíc korun.

 

 

Po podezřelé dvojici stále policisté pátrají. "Mělo by se pravděpodobně jednat o cizince možná Ukrajince, kteří jsou zachyceni na záběrech z průmyslových kamer. Jakékoliv informace týkající se pohybu či pobytu osob na fotografiích prosím sdělte na tísňovou linku 158," požádala mluvčí policie Andrea Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře