Reklama
reklama

Dva muži zbili a okradli mladíka, pak vybírali peníze z bankomatu

Dva cizinci surově zbili a okradli mladíka. Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po podezřelé dvojici, která si později vybírala peníze z uloupených platebních karet v bankomatu na náměstí Svobody.

Nepříjemné přepadení si loni v říjnu prožil sedmadvacetiletý muž z Brna, když se kolem jedné hodiny v noci vracel domů z restaurace, kde sledoval hokejové utkání. Muž čekal na autobus v ulici Terezy Novákové a byl nečekaně napaden dvěma mladíky. Dvojice ho surově zbila a okradla o peněženku i mobilní telefon. Mladík vyčíslil škodu na necelých deset tisíc korun.

 

 

Po podezřelé dvojici stále policisté pátrají. "Mělo by se pravděpodobně jednat o cizince možná Ukrajince, kteří jsou zachyceni na záběrech z průmyslových kamer. Jakékoliv informace týkající se pohybu či pobytu osob na fotografiích prosím sdělte na tísňovou linku 158," požádala mluvčí policie Andrea Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře