Reklama
reklama

Důchodkyně zašpinila auto souseda drobky od rohlíků. Krmila holuby

Na pětasedmdesátiletou sousedku, která z okna na střechu jeho auta naházela zbytky rohlíků, si brněnským strážníkům stěžoval o dva roky mladší muž. Spor mezi seniory nyní bude řešit přestupková komise.

Incident mezi sousedy z domu v ulici Křížová měla vyvolat žena, která do vnitrobloku domu vyhodila zbytky jídla, hlavně starého pečiva, z okna. Ty starému muži znečistily střechu zaparkovaného auta. „Na uvedeném dvoře  strážníci našli na střeše auta kousek rohlíku a několik nečistot po exkrementech od ptáků. Majitel auta však trval na tom, že došlo ke znečištění jeho auta a že s takto špinavým autem nemůže vyjet na silnici,“ popsala úsměvnou příhodu mluvčí strážníků Denisa Kapitančiková. 

 

Strážníci proto zazvonili na  seniorku, kterou soused označil jako osobu podezřelou ze spáchání přestupku proto občanskému soužití. Žena však tvrdila, že nic z okna neházela. Další svědci z domu ale potvrdili, že seniorka údajně v domě neustále narušuje sousedské vztahy tím, že z okna do dovora úmyslně vyhazuje zbytky jídla a krmí holuby. „Jelikož se na místě nepodařilo zjistit skutečného pachatele znečištění vozidla seniora, ale pro zjištěné  skutečnosti vzniklo důvodné podezření  z narušování občanského soužití, předali strážníci celou věc k dořešení pracovníkům přestupkové komise,“ dodala mluvčí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře