Reklama
reklama

Dopravní podnik města Brna vyzývá cestující k diskusím na sociální síti Facebook

V pondělí 15. října 2012 spustil Dopravní podnik města Brna novou kampaň nazvanou „Přidejte si nás do oblíbených!“. Tímto sloganem vyzývá nejen cestující, ale všechny své příznivce, aby si přidali Dopravní podnik na sociální síti facebook.

„Uložte si naše stránky do záložek.Staňte se našimi přáteli, diskutujte, lajkujte na Facebooku. Komunikujte s námi…“ láká mluvčí DPMB Linda Škrancová. Novou marketingovou kampaň doprovází také soutěž, která potěší zejména fanoušky městské hromadné dopravy.

 

V nové kampani se DPMB představuje jako nedílná součást každodenního života svých cestujících zákazníků. Tento motiv se objeví na šesti obrázcích, kterými bude polepeno šest vozidel DPMB. První polepy se v ulicích města Brna poprvé objeví v pondělí 15. října.

 

A v čem spočívá soutěž k této kampani? Úkolem je identifikovat všech šest obrázků a s nimi spojených sloganů a evidenční čísla vozů, na kterých jsou polepy nainstalovány. Za správné odpovědi, zaslané na adresu marketing@dpmb.cz, bude výherce odměněn. Všechny motivy spojuje tento rámeček s textem „Přidejte si nás do oblíbených!“

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře