Reklama
reklama

Do Znojma přijedou po třech letech extraligoví soupeři!

Znojemští hokejisté se v rámci letní přípravy střetnou s šesti kvalitními soupeři. Na jih Moravy zavítají dva extraligové a dva prvoligové týmy z České republiky a slovenská Skalice. Nebude chybět ani vzájemný zápas se Slavií v Praze. První utkání je na programu již na konci července, kdy přijede Mladá Boleslav, účastník baráže o extraligu.

Oproti loňským sezónám se Orli sice nezúčastní Regionálního poháru, avšak čekají je kvalitnější soupeři. Z těch extraligových to budou České Budějovice, Kladno a Slavie. Do Znojma přijede také účastník slovenské nejvyšší hokejové soutěže HK 36 Skalica, která letos vypadala ve čtvrtfinále play-off.

 

Chybět nebude ani tradiční derby s jihlavskou Duklou. A po třech letech se znojemští hokejisté střetnou také s Mladou Boleslaví, jenž letos až do posledního kola bojovala o extraligu.

 

Pouze zápas se Slavii se odehraje jednokolově, a to 22. srpna v Praze. Všechny ostatní duely budou k vidění ve Znojmě i na hřištích soupeřů.

Domácí zápasy by měly začínat v 18:00 hodin. Může však ještě dojít ke změnám, o kterých bychom vás včas informovali. Časy venkovních duelů jsou nadále v jednání.

 

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY 2013/2014

 

 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře