Reklama
reklama

Do Komárova nejezdí "šaliny". Může za to havárie vodovodu

Dnes, ve středu 4. července došlo v brzkých ranních hodinách k havárii vodovou na ulici Dornych. Z tohoto důvodu jezdí do Komárova místo "šalin" náhradní autobusy.

Z důvodu havárie vodovodu byla dnes Dopravními dispečery krátce před pátou hodinou ranní zahájena mimořádná výluka.

 

Dle informací tiskovém mluvčí Dopravního podniku města Brna Lindy Škrancové není provoz městské hromadné dopravy příliš narušen. Došlo pouze ke zkrácení tramvajových linek 9 a 12 do smyčky Zvonařka u autobusového nádraží. Odtud dále do Komárova pokračují autobusy náhradní dopravy. Zastávku Konopná obsluhují z důvodu jejího umístění pouze pravidelné autobusové linky. Čas ukončení prací a taktéž výluky není doposud znám.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře