Reklama
reklama

Divadlo Radost připravilo představení na letní večery

Od středy 1. srpna můžete přijít do Divadla Radost na nové představení Hnízdečko a šunkofleky, určené pro mládež a dospělé.  

Radostné letní večery, jak se týden hraní na Letní scéně Radosti jmenuje, jsou nabídkou divákům v chudších prázdninových týdnech. „Vždy uvádíme svou komedii, která je nazkoušena právě pro tento prostor. V některých letech jsme ještě pozvali zajímavé hosty, abychom náš hrací prostor zviditelnili (V. Redl, ASPM Jana Spáleného, Spirituál kvintet, Hradišťan).“ Uvedl Petr Jančařík z Divadla Radost.

 

Večery bývají vyprodané a letní atmosféra přispívá ke skvělé náladě diváků. Skvělou nabídkou je i hlídané parkoviště přímo ve dvorním traktu divadla. A samozřejmě dobré představení. Letos je to komedie Vlastimila Pešky "Hnízdečko a šunkofleky", které i režíroval.
Vstupenky je možné rezervovat on-line na našich webových stránkách www.divadlo-radost.cz, kde lze získat i informace o představeních.
Cena vstupenek je 150,- Kč, studenti, děti a důchodci 100,- Kč. Termíny představení mohou být upraveny v závislosti na počasí.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře