Reklama
reklama

Divadlo Radost připravilo představení na letní večery

Od středy 1. srpna můžete přijít do Divadla Radost na nové představení Hnízdečko a šunkofleky, určené pro mládež a dospělé.  

Radostné letní večery, jak se týden hraní na Letní scéně Radosti jmenuje, jsou nabídkou divákům v chudších prázdninových týdnech. „Vždy uvádíme svou komedii, která je nazkoušena právě pro tento prostor. V některých letech jsme ještě pozvali zajímavé hosty, abychom náš hrací prostor zviditelnili (V. Redl, ASPM Jana Spáleného, Spirituál kvintet, Hradišťan).“ Uvedl Petr Jančařík z Divadla Radost.

 

Večery bývají vyprodané a letní atmosféra přispívá ke skvělé náladě diváků. Skvělou nabídkou je i hlídané parkoviště přímo ve dvorním traktu divadla. A samozřejmě dobré představení. Letos je to komedie Vlastimila Pešky "Hnízdečko a šunkofleky", které i režíroval.
Vstupenky je možné rezervovat on-line na našich webových stránkách www.divadlo-radost.cz, kde lze získat i informace o představeních.
Cena vstupenek je 150,- Kč, studenti, děti a důchodci 100,- Kč. Termíny představení mohou být upraveny v závislosti na počasí.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře