Reklama
reklama

Divadlo Radost připravilo představení na letní večery

Od středy 1. srpna můžete přijít do Divadla Radost na nové představení Hnízdečko a šunkofleky, určené pro mládež a dospělé.  

Radostné letní večery, jak se týden hraní na Letní scéně Radosti jmenuje, jsou nabídkou divákům v chudších prázdninových týdnech. „Vždy uvádíme svou komedii, která je nazkoušena právě pro tento prostor. V některých letech jsme ještě pozvali zajímavé hosty, abychom náš hrací prostor zviditelnili (V. Redl, ASPM Jana Spáleného, Spirituál kvintet, Hradišťan).“ Uvedl Petr Jančařík z Divadla Radost.

 

Večery bývají vyprodané a letní atmosféra přispívá ke skvělé náladě diváků. Skvělou nabídkou je i hlídané parkoviště přímo ve dvorním traktu divadla. A samozřejmě dobré představení. Letos je to komedie Vlastimila Pešky "Hnízdečko a šunkofleky", které i režíroval.
Vstupenky je možné rezervovat on-line na našich webových stránkách www.divadlo-radost.cz, kde lze získat i informace o představeních.
Cena vstupenek je 150,- Kč, studenti, děti a důchodci 100,- Kč. Termíny představení mohou být upraveny v závislosti na počasí.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře