Reklama
reklama

Divadlo Husa na provázku otevře dveře, návštěvníky provedou známí herci

Nahlédnout do zákulisí Domu pánů z Fanalu na Zelném trhu, podzemních katakomb, hereckých šaten nebo uvidět prázdné jeviště, nabídne Divadlo Husa na provázku v pátek 7. června. Den s názvem Račte vstoupit odhalí návštěvníkům doposud utajovaná zákoutí.

Průvodce budou zájemcům dělat jejich oblíbení divadelní herci od tří hodin do půl šesté. „Ve stejný den od šesté hodiny večer uvedeme v přilehlé zahradě mateřské školy premiéru dalšího dílu projektu Jirka Kniha hledá autora - tentokrát půjde o text slovenského dramatika Petera Scherhaufera Na střeše v režii Anny Petrželkové,“ uvedla mluvčí divadla Alžběta Nagyová. V komedii o rodině, která se dočasně přestěhuje na střechu paneláku, se v hlavních rolích objeví Pavel Zatloukal, Ivana Hloužková, Kateřina Jebavá nebo Robert Mikluš.

 

Další akci nabídne divadlo 11. června, kdy se ve dni nazvaném Ani tak nehoří aneb Slávy den Milana Uhdeho a Miloše Štědroně uskuteční hra Balada pro banditu, debata obou tvůrců, kterou bude moderovat herec Jan Zadražil, hudební inscenace Leoš aneb tvá nejvěrnější nebo četba Uhdeho nejnovější knihy. Nabitý program zakončí půlnoční přípitek s Milanem Uhdem a Milošem Štědroněm.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Komentáře