Reklama
reklama

Dcera nesmí domů. Osmnáctiletá dívka ze Znojma svoji matku bila a nadávala jí

Agresivní mladou ženu vykázali policisté koncem minulého týdne na deset dnů z bytu ve Znojmě, ve kterém bydlí se svojí matkou. Vyšlo najevo, že osmnáctiletá dcera již několik týdnů matku v noci budí a je na ni vulgární. Bije ji pěstmi a vynucuje si vydání peněz k uhrazení dluhů a nákupu drog.

Neutěšený stav v rodině vygradoval minulý týden ve čtvrtek odpoledne. "Dívka na mámu neslušně křičela, vyhrožovala zabitím, hodila po ní vidličku a pěstmi bouchala do různých částí těla. Napadené ženě se podařilo utéci před dům. Agresorka neváhala a v ponožkách utíkala za ní. Po celou dobu ji častovala sprostými výrazy. Pokřikovala i na ulici a dokonce mámu začala kopat," popsala chování dcery mluvčí policie Lenka Drahokoupilová.

 

Protože podobně se k matce chovala už dřív a vzhledem k tomu, že jde zcela nepochybně o domácí násilí, rozhodli se policisté mladou ženu vykázat. Deset dnů nesmí do společného obydlí. Obě ženy mají nyní čas na rozmyšlenou, jak vše budou v souladu se zákonem a slušným chováním dále řešit.

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře