Reklama
reklama

Dálnice D2 z Brna na Bratislavu je uzavřená. Auto srazilo muže, ten zemřel

Policisté dnes uzavřeli na výjezdu z Brna na 3. kilometru ve směru na Bratislavu dálnici D2. Důvodem je střet auta s chodcem, která zraněním podlehla. Předpokládá se, že uzavírka bude trvat zhruba do 22 hodiny, na místě zasahují záchranáři a policisté.

"Muže srazil řidič osobního auta ve směru na Brno. Přeletěl svodidla a pravděpodobně ho ještě nějaké auto přejelo," řekl mluvčí brněnské policie Pavel Šváb. Podle něho šlo pravděpodobně o cizince, stejně tak řidič nepocházel z České republiky. "Od nehody neodjel a na místě je i psycholog," doplnil Šváb.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře