Reklama
reklama

Dálnice D2 na Bratislavu zůstala v noci stát. Srazily se kamiony i auta

Na dvaadvacátém kilometru dálnice D2 ve směru na Bratislavu bourala nákladní a osobní vozidla a dálnice zůstala v noci neprůjezdná. Policie proto zajistila odklon dopravy na exitu Blučina. K odstranění havarovaných aut bylo nutné povolat specializovanou firmu.

"Cestou k zásahu nebylo zcela zřejmé, kolik havarovaných aut u nehody skutečně je. Až na místě hasiči zjistili, že se zde srazily dva nákladní automobily a jeden osobní. Havarovaný kamion s návěsem zůstal stát v levém jízdním pruhu. Druhé nákladní auto bez návěsu uvízlo částí mimo vozovku a částí v odstavném jízdním pruhu," popsal nehodu mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.
Pravá strana návěsu kamionu byla nehodou zcela zničena a náklad pet lahví s minerální vodou se rozsypal na velký kus dálnice. Z tahače, který po nehodě zůstal částečně v příkopu, uniklo větší množství nafty do země.
  
Při nehodě se zranil řidič nákladního automobilu, který však odmítl ošetření lékařů a základní ošetření mu poskytl příslušník hasičského sboru.
Dálnice byla v místě zásahu velmi kluzká. "Na místo musela přijet technika Správy a údržby dálnic, aby ošetřila vozovku jak v místě nehody, tak také za ní ve směru na Bratislavu. Pak zprovoznily zasahující složky pravý jízdní pruh a umožnily tak koloně, která zůstala před nehodou stát, pokračovat v cestě. Dálnice však zůstala dál uzavřená," dodal Mikoška.
Kdo nehodu zavinil nyní šetří policie.

Autor: 
admin
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře