Reklama
reklama

Dálnice D2 na Bratislavu zůstala v noci stát. Srazily se kamiony i auta

Na dvaadvacátém kilometru dálnice D2 ve směru na Bratislavu bourala nákladní a osobní vozidla a dálnice zůstala v noci neprůjezdná. Policie proto zajistila odklon dopravy na exitu Blučina. K odstranění havarovaných aut bylo nutné povolat specializovanou firmu.

"Cestou k zásahu nebylo zcela zřejmé, kolik havarovaných aut u nehody skutečně je. Až na místě hasiči zjistili, že se zde srazily dva nákladní automobily a jeden osobní. Havarovaný kamion s návěsem zůstal stát v levém jízdním pruhu. Druhé nákladní auto bez návěsu uvízlo částí mimo vozovku a částí v odstavném jízdním pruhu," popsal nehodu mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.
Pravá strana návěsu kamionu byla nehodou zcela zničena a náklad pet lahví s minerální vodou se rozsypal na velký kus dálnice. Z tahače, který po nehodě zůstal částečně v příkopu, uniklo větší množství nafty do země.
  
Při nehodě se zranil řidič nákladního automobilu, který však odmítl ošetření lékařů a základní ošetření mu poskytl příslušník hasičského sboru.
Dálnice byla v místě zásahu velmi kluzká. "Na místo musela přijet technika Správy a údržby dálnic, aby ošetřila vozovku jak v místě nehody, tak také za ní ve směru na Bratislavu. Pak zprovoznily zasahující složky pravý jízdní pruh a umožnily tak koloně, která zůstala před nehodou stát, pokračovat v cestě. Dálnice však zůstala dál uzavřená," dodal Mikoška.
Kdo nehodu zavinil nyní šetří policie.

Autor: 
admin
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news
Devadesátiletou seniorku oblečenou pouze do pyžama zahlídla kolemjdoucí žena v Černých Polích. Chtěla jí pomoct, ale zmatená důchodkyně nedokázala říct, co potřebuje.
20.02.2018 - 07:04
Novinky a trendy ze světa potravinářství přinese od 27. února do 2. března na brněnské výstaviště Mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA. Tradičně jej doplní i další veletrhy z příbuzných oborů -...
19.02.2018 - 18:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Bary, restaurace i diskotéky. Takové brněnské podniky měli v hledáčku policisté v noci z pátku na sobotu. Kontrolovali, zda tam neodchází k prodeji alkoholu mladistvým. To, co odhalili v jednom...
19.02.2018 - 13:34
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Marnými sliby se chtěl trestu vyhnout muž, který se v sobotu brzy ráno pokoušel vloupat do sklepa v Židenicích. Upozornil na sebe kvůli dřevěné tyči s kterou popocházel a tím na sebe upoutal...
19.02.2018 - 07:45
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Komentáře