Reklama
reklama

Chvění ulice a podivné zvuky z podzemí probudily lidi z Medlánek. Hořelo!

Hučení a chrastění z pod povrchu silnice bylo v noci slyšet v ulici Suchého v Medlánkách. Vzduchem se navíc šířil kouř, byl cítit zápach připomínající spáleninu a vypadl elektrický proud. Lidé z domu, ve kterém navíc vibrovaly zdi, volali o pomoc.

S nezvyklým oznámením z Medlánek se na brněnské strážníky obrátila čtyřiačtyřicetiletá žena. O hučení a kouři strážníci okamžitě informovali dispečink energetické společnosti. "Ženu jsme navíc upozornili, aby se s rodinou po dobu zákroku nezdržovala v blízkosti svého domu, jehož stěny navíc zjevně vibrovaly. Dotyčná se proto se svými blízkými uchýlila k sousedům, kde nehrozilo žádné riziko," popsal situaci na místě mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

 

Přivolaný energetik poté přišel na to, že pod povrchem ulice a přímo pod domem hoří elektrické vedení. Pracovníkům společnosti se kabely podařilo po několika minutách uhasit. Zhruba po hodině se žena i se svou rodinou mohla bezpečně vrátit zpátky domů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře