Reklama
reklama

Centrum města Brna zve všechny gurmány na Slavnosti jídla

Nejméně dvanáct restaurací se představí na třetím ročníku Slavnosti jídla na náměstí Svobody od čtvrtka 20. září do neděle, který se koná v rámci Festivalu v centru dění.

Návštěvníci náměstí se mohou těšit na delikatesy všeho druhu. Seznámíte se s kuchařským uměním, ochutnáte pokrmy, které jste ještě nikdy nejedli. Čeká Vás i spousta vína, piva, míchaných nealkoholických i alkoholických nápojů. V doprovodném programu se představí i barmani se skvělou kávou. Shlédnete i práci sommeliérů a ochutnáte výtvory barmanů. Těšit se můžete také na vystoupení folkových skupin.

 

 

 

Jako v letech minulých si jednotlivé pokrmy a nápoje mohou návštěvníci Slavností jídla zakoupit za Granty, které budou prodejné v Info stáncích: 1 Grant bude za 30 Kč. Zakoupené Granty směníte u restaurací a barů za pokrmy a nápoje. Stánky budou otevřeny od 11 do 21 hodin. V následujících týdnech se můžete v rámci festivalu těšit také na slavnosti vína nebo regionů.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře