Reklama
reklama

Centrum města Brna zaplní stánky s vínem a burčákem

“Vínečka obě, frajárky moje, budu vás pít, co budu žít, vínečka obě”. V duchu této lidové písně se ponese na náměstí Svobody týden od 28. září do 5. října. Každý den minimálně od 10.00 hod. do 20.00 hodin bude náměstí ožívat celodenním veselím.

Celkem 16 vinařství zde představí a nabídne vína bílá, červená a také stále oblíbenější růžovou variantu. Budete si moci vybrat z kabinetních vín, vín s přívlastkem pozdní sběr, výběrů z hroznů, barikových vín a mnoho dalších. Nabídku uzavře také oblíbený burčák.

 

Nabízená vína můžete dle libosti za symbolický poplatek okoštovat a víno, které Vás osloví odnést v lahvové podobě (bude připravena degustace minimálně 100 vzorků). K tomu účelu budou připraveny degustační sklenice s logem akce.

 

 

Bohatá nabídka vín bude doplněna řemeslnými stánky a nebudou chybět ani rozmanitá občerstvení. Vaše chuťové pohárky si přijdou na své.

Při korzování náměstím budete moci obdivovat tanečníky a zpěváky folklórních souborů, moderátoři Vás vtáhnou do soutěží, sommeliéři osvětlí vinařské základy a cimbálová muzika Vás se sklenkou lahodného vína v ruce roztancuje.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Komentáře