Reklama
reklama

Celebrity beru s nadhledem

Už téměř čtyři týdny se pyšní titulem Česká Miss. Jednadvacetiletá nejkrásnější dívka republiky Tereza Chlebovská je z Krnova. Studuje hudbu a není zadaná. Nová miss Centrumu řekla, že svět celebrit, kterého se stala součástí, je potřeba brát s humorem a nadhledem. 

Tereza Chlebovská si začíná zvykat, že jako Česká Miss má neustále za patami novináře, kamery a fotoaparáty. Každý den dostává žádosti o rozhovor, přesto si v našlapaném programu našla volnou chvilku a odpověděla na otázky pro čtenáře novin Centrum.

 

Kdo stál za nápadem přihlásit vás do České Miss?

 

Do soutěže jsem se přihlásila sama, ale určitě to bylo za podpory mé rodiny a přátel. Asi ale úplně největší zásluhu na tom měl můj tatínek.

 

Připravovala jste se na soutěž nějak speciálně?

 

Myslím, že zcela normálně. Možná jsem o něco více sportovala, ale jinak nijak zvlášť. Již delší dobu se snažím jíst poměrně zdravě, i když ráda si také dopřeji a přiznávám, že docela často! Že bych ale držela nějaké speciální diety, to určitě ne.

 

Čeho chcete jako Česká Miss dosáhnout?

 

Nebudu tady mluvit o světovém míru, protože ten by si přáli všichni a zařídit jej určitě není v mé moci. Nicméně si myslím,že každý z nás můžeme kouskem přispět k tomu, aby se nám tady na Zemi žilo lépe. Ráda bych také, co nejlépe reprezentovala Českou Republiku na světové soutěži Miss Universe, i když až teprve teď dochází, že to budu právě já, která ji budu reprezentovat. Ráda bych také pomáhala tam, kde to bude potřeba, tedy se nebráním charitativním akcím, právě naopak! A věřím, že třeba jednou v budoucnu budu mít i prostředky na to, abych mohla pomáhat víc. A takovým mým takovým osobním snem je pohybovat se v budoucnu v hudební branži.

 

Jaké jsou nyní povinnosti České Miss?

 

Povinnosti? Tak určitě se udržovat v dobré fyzické i psychické kondici a mimo to poskytovat nejrůznější rozhovory, účastnit se nejrůznějších akcí. Zrovna minulý víkend jsem byla pozvaná do Uherského Hradiště, kde jsem strávila opravdu krásný čas se svou maminkou a babičkou, malovala kraslice, zpívala s cimbálovkou a také se podívala, jak to vypadá ve vinném sklípku. Lidé tam byli neuvěřitelně milí a laskaví. Další mojí povinností bude dobře reprezentovat a dále na sobě pracovat.

 

Koho ze známých osobností, byste se chtěla nejvíce setkat a koho jste už potkala?

 

Upřímně jsem byla opravdu moc ráda za setkaní s panem Gottem a s panem Krausem. Pro mě to jsou lidé, kteří v této zemi něco dokázali. Ať už díky svému talentu a nebo i díky tomu, že se nebojí své názory říkat nahlas. V hlavě mám ještě pár jmen, pár osobností, se kterými bych se velmi ráda setkala, ale nerada bych to zakřikla a proto si je nechám s dovolením pro sebe.

 

Jak na Vás svět celebrit působí?

 

Zatím dobře. Člověk jej musí brát s jistým nadhledem, mírným humorem a taky by měl mít kolem sebe lidi, kteří jej podpoří, popřípadě pomohou.

 

Máte nějakou oblíbenou módní značku? Podle čeho si vybíráte oblečení?

 

Přiznám se, že úplně oblíbenou značku nemám. Ono záleží na situaci, ale taky na momentálním rozpoložení a náladě, podle toho se řídím při výběru oblečení. Někdy dám přednost eleganci a někdy zase pohodlnému a sportovnímu oblečení. Hlavní ale je, abych se v tom já sama cítila dobře!

 

Co v životě nejvíc nesnášíte?

 

Co opravdu nesnáším a určitě nejsem jediná, je nespravedlnost! Ta tady bohužel, ale vždy byla, je a obávám se, že i bude.

 

Nejčastější otázky, které dostáváte, jsou ty mířené na vašeho budoucího partnera. Vadí vám to? Cítíte se nějak v „nevýhodě“, že partnera nemáte?

 

S tímhle bohužel musí počítat každý, kdo se stane alespoň trošku známým, že se média budou zajímat o jeho soukromý život. V nevýhodě se určitě necítím, možná naopak, jelikož už mě nemůže postihnout ona missí nemoc!

 

Slyšela jsem, že krásné holky, jako vy, by se měly naklonovat. Co tomu říkáte? Je Vám třeba alespoň částečně podobná sestra?

 

Děkuji za lichotku, ale tento názor nesdílím. Na světě je tolik krásných žen, navíc krása není nijak definovaná a dle mého je každá žena krásná, ač jiným způsobem. Má sestra toho může být zářným příkladem. Je to žena, která byla obdařená krásou nejen vnější, ale i vnitřní. A co se podoby týká? Je pravdou, že když jsme byly malé, tak si lidé okolo nás mysleli, že jsme dvojčata a dodneška se naše sesterská podoba nezapře.

 

Kdo z rodiny vám nejvíc fandil a podporoval vás v soutěži?

 

Tatínek, maminka, Johanka, Zemanovci, Demlovci, babičky, dědeček, Třemešná, Krnov, Ostrava, Praha...my jsme jedna taková velká rodina a za jejich obrovskou podporu jim patří mé díky!

 

Poskytla jste už řadu rozhovorů. Co jste ještě o sobě neřekla?

 

V první řadě děkuji za tuto otázku, protože v těch mnoha rozhovorech, které jsem již poskytla je opravdovým unikátem! Troufám si říci, že je toho ještě spousty, co o mě nevíte, tak třeba to, že mým nejlepším přítelem v kojeneckém věku nebyl dudlík, ale palec.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře