Reklama
reklama

Brno nabídne módní veletrh STYL a KABO, hlavním hostem bude Tereza Fajksová

Na brněnské výstaviště se sjedou nejznámější návrháři a módní nadšenci z okolí. Od neděle 17. února tam bude probíhat veletrh módy STYL a KABO.

Třídenní módní veletrh STYL a KABO odstartuje 17. února na Veletrzích Brno.  Kromě nových kolekcí a doplňků, které vystavovatelé nabídnou, nebude chybět ani doprovodný program.

 

Jeho hlavním tématem jsou doprovodné přehlídky, včele s nedělní jedinečnou přehlídkou Kláry Nademlýnské. Významná česká návrhářka, která je známá i v zahraničí, osobně představí svou kolekci večerních i koktejlových šatů.

 

Další přehlídka nese název GAUEDAMUS DESIGN, kde návštěvníci uvidí návrhy studentů vysoké a vyšší odborné školy z Brna, Bratislavy, Liberce a Zlína. Nebude chybět ani workshop pro obchodníky nebo ukázka s odborným výkladem výroby valašských ručně šitých kožených bot.

 

Hlavním hostem na molu bude Tereza Fajsková, držitelka titulu Miss Earth 2012, dále Česká Miss 2013 Alena Prešnajderová a semifinalistka Miss World 2011 Denisa Domanská.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře