Reklama
reklama

Brněnští strážníci se zapojili do akce Hurá prázdniny

Brněnské náměstí Svobody patřilo v pátek 29. června především dětem. Jak by také ne, když právě skončil školní rok a nastal čas dvouměsíčního zaslouženého odpočinku.

V centru Brna se konal v pořadí již desátý ročník oblíbené akce Hurá prázdniny, která má za cíl dětem každoročně před tím než zamíří do menších či větších dálek mimojiné připomenout zásady bezpečného chování v silničním provozu.
Stanoviště se zajímavými úkoly měl za krásného letního počasí připraven Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje, Červený kříž, Liga vozíčkářů, ale i Městská policie Brno. Právě strážníci z odboru prevence děti zábavnou formou testovali ze znalosti dopravních značek i bezpečnostních předpisů a protože malé i větší děti prokázaly měrou vrchovatou svoje vědomosti nasbírané nejen ve školních lavicích, ale třeba i při preventivních akcích, které MP Brno po celý rok pořádá, s prázdnou neodcházely. 
Všem dětem, které z nějakého důvodu nemohly do stánku MP Brno přijít, přejí strážníci i touto cestou krásné prázdniny a šťastný návrat ze všech.
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře