Reklama
reklama

Brněnští strážníci se zapojili do akce Hurá prázdniny

Brněnské náměstí Svobody patřilo v pátek 29. června především dětem. Jak by také ne, když právě skončil školní rok a nastal čas dvouměsíčního zaslouženého odpočinku.

V centru Brna se konal v pořadí již desátý ročník oblíbené akce Hurá prázdniny, která má za cíl dětem každoročně před tím než zamíří do menších či větších dálek mimojiné připomenout zásady bezpečného chování v silničním provozu.
Stanoviště se zajímavými úkoly měl za krásného letního počasí připraven Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje, Červený kříž, Liga vozíčkářů, ale i Městská policie Brno. Právě strážníci z odboru prevence děti zábavnou formou testovali ze znalosti dopravních značek i bezpečnostních předpisů a protože malé i větší děti prokázaly měrou vrchovatou svoje vědomosti nasbírané nejen ve školních lavicích, ale třeba i při preventivních akcích, které MP Brno po celý rok pořádá, s prázdnou neodcházely. 
Všem dětem, které z nějakého důvodu nemohly do stánku MP Brno přijít, přejí strážníci i touto cestou krásné prázdniny a šťastný návrat ze všech.
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře