Reklama
reklama

Brněnští Gate Crasher pokřtí třetí desku

Brňáci Gate Crasher mají za sebou vystupování s velkými jména - Aerosmith, Iron Maiden, Ozzy Osbourne nebo Korn. Mají za sebou taky dvě desky a k nim příští pátek 26. října v Brně na Melodce přidají třetí s názvem Bitterfly. Ta je - i přes svůj anglický název – celá česky a je to poprvé, co se kapela pustila do výhradně českého textování.

Kapela Gate Crasher si za dobu svého působení vybudovala silnou pozici na české hudební scéně. Pravidelně vystupuje na největších letních festivalech, vystupuje s předními českými interprety a zahraničními hvězdami (Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden,..). Má za sebou tři vydaná studiová alba : Chocolate Rabbit (2006), Recycled (2010) a aktuální novinku Bitterfly (2012). Mají za sebou  turné s kapelami Die Happy, Wohnout nebo Doga.

 

Kapela pokřtí nové album Bitterfly. Kmotry desky budou Tomáš Hrbáček (Harlej) a legendární kytarář František Furch! Vstupné na akci je 100 Korun a dostanete k ní i desku zdarma. Hned pár dní po křtu vyjede kapela na turné po naší krásné zemi spolu se DIE HAPPY (DE) a NIL! V rámci pražského koncertu proběhne druhý křest nové desky! V Brně se uskuteční koncert kapely na Melodce 8.listopadu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře