Reklama
reklama

Brněnští Buldoci první velkou trofej nezískali. Ve finále poháru prohráli

O svou historicky první velkou trofej chtěli ve čtvrtečním finále Poháru České pojišťovny v Českých Budějovicích ve florbalu usilovat hráči Bulldogs Brno. Tým už po pohárovém triumfu sahal v letech 2009 a 2010, v obou případech však narazil na suveréna českého florbalu ze Střešovic. Nyní Brňané čelili jinému pražskému soupeři - Chodovu.A opět neúspěšně. TJ JM Chodov - Bulldogs Brno 7:4 (5:1, 0:0, 2:3).

Po nepovedeném vstupu do první třetiny, kdy Chodov vstřelil 3 branky během 8 minut, se už tězko vracelo do zápasu. Přesto se brněnští  hráči nevzdali a snížili na rozdíl 2 branek a zkusili i hru bez brankáře. Bohužel na svoji první trofej si musí minimálně rok počkat.

 

Nepomohl tak ani příslib Vedení Buldoků, které se rozhodlo případnou prémii 100 tisíc korun za pohárové vítězství rozdělit mezi hráče a trenéry.

 

Branky a nahrávky: 3. Zozulák (Mikeš), 7. Sýkora, 8. Jendrišák (Pražák), 11. Pražák (Klápa), 12. Zozulák (Mikeš), 45. Chmelíček (Christiansson), 60. Pražák (Wahlgren) - 10. Kadlec (Hauser), 53. Mendrek (Bauer), 56. Grich (Fuchs), 58. Coufal (Kočí). Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Diváci: 942.

 

Sestavy - Chodov: Binder - Kotlas, D. Podhráský, Bouša, Pražan, Flousek - Klápa, Jendrišák, Pražák - Dóža, Mikeš, Zozulák - Wahlgren, Christiansson, Chmelíček - Procházka, Fiala. Trenéři: Radim Cepek a David Nerud.

 

Bulldogs Brno: Jurčík (8. Kejík) - Kostka, Hauser, Jeski, Kočí, Smíšek, Bauer, Zítko - Coufal, Žižka, Kadlec - Grich, Fuchs, Mendrek - Hanák, Fabián, Veselý - Mlejnek, Vespalec. Trenéři: Jan Nizner, Rudolf Škubal a Roman Býtešník.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře