Reklama
reklama

Brněnskou ulicí Tuřanka už zase jezdí autobusy i trolejbusy

V pondělí těsně před půlnoci mohla první auta projet brněnskou ulicí Tuřanka. Místem, kde se propadla silnice a pod asfaltem se vytvořil šestimetrový kráter, už jezdí i autobusy a trolejbusy městské hromadné dopravy.

V Brně-Slatině byla od minulého týdne kvůli propadlé vozovce v obou směrech uzavřena ulice Tuřanka na křižovatce s ulicí Matlachovou. Událost se obešla bez zranění, brněnský dopravní podnik kvůli propadu odkláněl autobusy a trolejbusy.

 

V pondělí v noci se auta na ulici vrátila. "Na základě informace zhotovitele opravy havárie vodovodu a kanalizace jsme provoz po dotčené komunikaci obnovili. Ruší se tak ruší veškerá mimořádná opatření v provozu dotčených denních linek související s uvedenou uzavírkou," potvrdila mluvčí dopravního podniku Linda Škrancová.

 

Obnovuje se provoz trolejbusové linky 31 v celé trase Hlavní nádraží - Šlapanice, Kalvodova. Autobusová linka 78 obnoví provoz v úseku mezi zastávkami Řípská - Malečkova oběma směry po původní trase přes zastávky Křehlíkova, Přemyslovo náměstí, Krejčího a Slatina, rozcestí. Ruší se odklon ulicemi Řípskou a Hviezdoslavovou. Rovněž se ruší související přeložení některých zastávek a dočasná obsluha zastávek Vlárská a Brněnky linkou 76.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře