Reklama
reklama

Brňané si zabruslí v centru města. Na Kolišti otevřou kluziště

Sedět v teple restaurace a z oken se dívat na bruslící dvojice nebo rodiny s dětmi. Takové záběry známe z hollywoodských filmů z kluziště u Rockefellerova centra v New Yorku. Kluziště s romantickou atmosférou, které má podobné ambice, jako to na Manhattanu, se otevře v sobotu i v centru Brna. Přímo u Restaurantu Pavillon, bývalé Zemanově kavárně, v parku Koliště.

U kluziště s rozměry dvacet krát osm metrů, které stojí na místě letní zahrádky, vyroste také stánek s občerstvením z kuchyně šéfkuchaře Michala Götha. V plánu je například podávat zvěřinové klobásky, nebude chybět ani něco na zub pro malé bruslaře.

 

„Občerstvení ale bude v provozu až od příštího týdne. Rádi bychom také ještě před Vánoci rozběhli školu bruslení, kterou by u nás vyučovaly krasobruslařky. Rodiče by si tak třeba v klidu mohli dát v restauraci jídlo, zatímco o jejich malé bruslaře by bylo profesionálně postaráno,“ říká šéfkuchař Michal Göth.

 

Součástí Kluziště Pavillon bude i půjčovna bruslí a bruslit se tady bude denně od 10 do 21 hodin. Provozovatelé kluziště mají v plánu také nabídnout bruslení zdarma pro školy a děti z dětských domovů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře