Reklama
reklama

Brňané se hádají a vyhrožují si. Emoce v rodinách uklidňují strážníci

Domácí neshody a další roztržky musí nyní více než kdy jindy řešit brněnští strážníci. První případ se odehrál v bytě nájemního domu v Mlýnské ulici, kam strážníky přivolala sousedka, která tvrdila, že za vedlejšími dveřmi se sousedé hádají. „Jednalo o slovní rozepři mezi dvaatřicetiletou ženou a jejím druhem. Ten však byt naštěstí opustil a ženu neohrozil ani ji fyzicky nenapadl,“ uvedla mluvčí strážníků Denisa Kapitančiková. 

Další hádka se uskutečnila v domě v Dunajské ulici ve Starém Lískovci, kde pětapadesátiletý partner vyhazoval z bytu svou družku s malým dítětem. Dvojice hádala kvůli financím a majetku, protože se rozcházela. Konflikt se ale odehrál pouze ve verbální rovině a nikdo z přítomných nebyl zraněn.

 

K poslednímu případu vyjížděli strážníci do domu v ulici Markéty Kuncové v Židenicích, kde si pomoc městské policie vyžádala vystrašená žena. Ta uvedla, že její zeť vykřikoval, že použije teleskopický obušek a hrozil jí fyzickou likvidací. „Sedmatřicetiletá žena měla strach z temperamentního chování devatenáctiletého zetě, a to ve chvíli, kdy se začali hádat kvůli zaměstnání. Oba se ale rychle uklidnili a žádný z účastníků incidentu nehodlal nic řešit,“ dodala mluvčí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Křik a rány ozývající se z královopolských ulic probudily v pátek kolem třetí hodiny ráno tamní obyvatele a obrátili se na linku 156.
12.08.2018 - 07:34
Komentáře