Reklama
reklama

Auto ze zatáčky letělo 15 metrů do lesa

Čtyři lidé byli ve středu 10.10. zraněni při nehodě vozidla Kia Rio na silnici číslo 421 u obce Mikulovice na Břeclavsku.

Jednadvacetiletá řidička auta se s vozidlem v levotočivé zatáčce ocitla mimo vozovku. Auto ze silnice vyletělo zhruba 15 metrů do lesa, kde přerazilo dva stromy a převrácené na boku skončilo zaklíněné mezi kmeny.

 

Nehoda byla hasičům v 11.13 hodin ohlášena jako požár havarovaného auta. Na místo vyjely profesionální jednotky ze stanic v Mikulově a Břeclavi a místní dobrovolná jednotka z Milovic.

 

Při příjezdu hasiči nezjistili žádné známky hoření. Všichni čtyři účastníci nehody byli mimo vozidlo v lese. Hasiči jim spolu se zdravotníky poskytli první pomoc a po příjezdu dalších osádek ZZS pomáhali při jejich ošetřování. Pro vážně zraněnou mladou spolujezdkyni lékař přivolal vrtulník letecké záchranné služby. Protože stroj ve členitém lesním terénu nemohl přistát, záchranáři mladou ženu v sanitce převezli do obce Milovice a tam ji přeložili do vrtulníku. Do nemocnice zdravotníci převezli řidičku auta a dva její spolujezdce.

 

Havarované auto hasiči zabezpečili proti případnému požáru a odpojili baterii. Po vyšetření a zadokumentování nehody pak motorovými pilami prořezali vyvrácené stromy, auto pomocí automobilového jeřábu vytáhli zpět na silnici a pomohli naložit k odtahu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Komentáře