Reklama
reklama

Američan zavraždil v Brně tetu, strýce a dva bratrance. Je stále na útěku

Jihomoravští kriminalisté se od středečních nočních hodin intenzivně zabývají šetřením případu vraždy čtyř osob v Brně – Ivanovicích. Ze skutku podezírají mladého muže, který na sociálních sítích vystupuje pod jménem Kevin Dahlgren, bydlí v Kalifornii a mluví pouze anglicky. Nebezpečný muž je na útěku.

Nálezu čtyř zavražděných předcházel výjezd hasičů. Pachatel se místo činu v ulici Zatloukalova asi pokusil zapálit. "Hasiči vyjížděli k požáru rodinného domu v Brně-Ivanovicích. Když požár malého rozsahu uhasili, zjistili, že se místo stalo dějištěm trestného činu. Případ jsme proto předali policii," uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

 

Podle prvních informací dvacetiletý muž, který byl příbuzným vyvražděné rodiny, přijel z Ameriky do Brna asi před třemi týdny. Měl prý psychické problémy a do Brna přijel, aby našel smysl života.

 
"Po muži intenzivně pátráme a žádáme občany o jakékoliv informace k jeho pohybu. Poznatky o výskytu hledaného muže prosím bez prodlení sdělte na linku 158," uvedla krajská policejní mluvčí Petra Vedrová.

 

Policisté zároveň důrazně varují občany, aby se muže v žádném případě nepokoušeli zadržet. Je nebezpečný a pravděpodobně také ozbrojený.

Dahlgren si v Brně podle všeho přivydělával lekcemi angličtiny, které nabízel na svém facebookovém profilu ještě 10. května. V posledních dnech se ale odmlčel a nekomunikoval ani s příbuznými.

 

Ve středu večer zavraždil svou tetu, učitelku ze Základní školy Kamenačky, jejího manžela a dva bratrance ve věku šestnácti a dvaceti let. Právě oni - Filip H. a David H. hráli ve známé brněnské kapele Ukulele orchestra jako Brno. Ta před dvěma hodinami oznámila na facebookovém profilu že ruší všechna vystoupení na nejbližší dny.

 

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře