Reklama
reklama

Agresivní otec vyděsil patnáctiletou dceru

Se svým nemocným otcem si nevěděla rady patnáctiletá dívka, která prosila o pomoc na tísňové lince policie „Slečna uvedla, že má duševně nemocného otce, který nejenže fyzicky napadá celou rodinu, ale odešel do garáže a chce odjet autem i přesto, že řízení má zakázáno,“ popsala telefonát mluvčí policie Andrea Straková.

Když na místo dorazili policisté, byl muž před garáží, nepříčetně mlátil pěstí do plechových vrat a hlasitě křičel. Na oslovení ovšem muž zareagoval velmi agresivně. Po mužích v uniformách hodil mobilní telefon a rozběhl se proti nim se zaťatými pěstmi. „Hlídka byla nucena použít donucovací prostředky a muže i přes aktivní odpor spoutat. Přivolaní zdravotníci nemocnému podali uklidňující léky, po kterých usnul,“ dodala Straková.

 

Další jeho cesta vedla do psychiatrické léčebny, kde je nyní muž v péči lékařů. Na nějaký čas si proto může rodina od psychicky nemocného muže odpočinout.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře