Reklama
reklama

Agresivní opilec troubil na vuvuzelu, prý odpovídal kamiónům na pozdrav

Už několik měsíců prožívají nájemníci v bytovém domě ve Šlapanicích peklo se svým jedenatřicetiletým sousedem. Ten zpravidla pod vlivem alkoholu slovně napadá nájemníky domu. Nejčastějším cílem jeho útoků, které jsou velmi nevybíravé, je šestačtyřicetiletá sousedka, které dokonce vyhrožoval smrtí motorovou pilou.

Sousedce mnohokrát kopal do dveří a vyhrožoval jí fyzickou likvidací. "Ostrými výpady a nadávkami ji častoval i v přítomnosti její sedmadvacetileté dcery. Ženě nevybíravě nabízel třeba sexuální vyžití. Když ta odmítla, zuřivě vykřikoval, že ji zničí a zabije s nastartovanou motorovou pilou v ruce," popsala chování agresivního souseda mluvčí policie Andrea Straková. 

 

Dalším jeho nočním výstřelkem bylo troubení na vuvuzelu. Když policisté incident řešili, hájil se tím, že odpovídá kamiónům na jejich pozdravné troubení. Podivné chování agresivního opilce nyní vyšetřují kriminalisté, kteří mu sdělili podezření z nebezpečného vyhrožování.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře