Reklama
reklama

Afghánský chrt napadl v Bystrci chlapce. Kousl ho do levého boku

Nepříjemným zážitkem skončilo v pátek 17.8. dopoledne venčení psa pro jedenáctiletého chlapce. Napadl ho agresivní chrt.

V Rakovecké ulici k němu náhle údajně přiběhl nikým nehlídaný afghánský chrt a kousl ho do levého boku. Poblíž v tu dobu naštěstí byla jeho sedmdesátiletá příbuzná, která hochovi ránu ihned ošetřila a přivolala na pomoc strážníky. Těm po jejich příjezdu popsala, jak k celé situaci došlo a sdělila barvu i velikost psa.

 

Hlídka provedla místní šetření a v jedné ze zahrad, do které byla otevřena branka, nalezla psa odpovídajícího popisu. Kontaktovala proto přítomnou majitelku a poučila ji o dalším postupu v dané věci a nutnosti očkování jejího psa. Celá záležitost bude mít dohru u přestupkové komise.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře