Reklama
reklama

Advokát Michael Bartončík po tragické nehodě: Rallye už jezdit nebudu!

Brněnský advokát Michael Bartončík, jehož vůz při rallye u Lopeníku na Slovácku zabil na začátku listopadu čtyři mladé dívky, se už na start závodů rallye nepostaví. „Na rallye jsem nezanevřel, ale taková tragédie ve mně zůstane vždycky a osobně vím, že k závodům už nikdy nebudu mít sílu,“ řekl advokát ve vyjádření pro FTV Prima.

Spolu s Michaelem Bartončíkem jel v autě v pozici navigátora i jeho bratr Josef. Oba uvádí, že tragédie byla způsobena nešťastnou shodou okolností, jednou z příčin mohl být i silný nárazový vítr, který v osudný okamžik měl rychlost až 150 kilometrů za hodinu.   

 

Policejní vyšetřování nehody zatím ještě neskončilo. „Vyšetřovatelé zpracovávají informace z výslechů svědků, zajištěných stop a přivzali také znalce,“ vysvětlil policejní mluvčí Aleš Mergental.

 

Bratři Bartončíkovi také uhradili veškeré náklady, které měly rodiny s pohřby dívek.

 
Michael Bartončík i jeho bratr Josef patří mezi známé advokáty. Obhajují  členy Toflova gangu, obviněné v kauze metylalkoholu, ale také korupci znojemského extajemníka Vladimíra Krejčíře.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře