Reklama
reklama

Zloděj využil starší pár a okradl je o 30 tisíc korun

Cizí muž oslovil na ulici ve Znojmě postaršího pána s tím, že mu jeho dcera dluží 10 tisíc korun za přezutí pneumatik. Důvěřivý pán muže nechal čekat před otevřeným bytem. Díky tomu přišel o 30 tisíc korun.

Cizí muž oslovil na ulici pětaosmdesátiletého pána, který venčil před bytovým domem ve Znojmě svého psa. Řekl, že mu jeho dcera dluží za přezutí pneumatik deset tisíc korun a on mu je má zaplatit. Muž ho vzal před byt a nechal otevřené dveře s tím, že má zloděj počkat před nimi.

Když postarší pán volal své dceři, zloděj bez svolení majitelů vešel do bytu a prošel do ložnice, kde byla položená obálka s penězi. Zloděj na nic nečekal, obálku popadl a utekl. Nezastavilo ho ani to, že v ložnici ležela stará paní, která celou situaci viděla. Přišel si tak na 30 tisíc korun.

Policie se případem zabývá a zloději hrozí až dva roky odnětí svobody pro podezření z krádeže a porušování domovní svobody.

Zdroj: PČR

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Bezpečnější přecházení silnice a především zlepšení přístupu pro osoby s omezenou schopností. To je cílem rekonstrukce zastávky Grohova. Ta bude nově bezbariérová.
27.05.2020 - 16:08
Místo výmolů a prasklin vyrovnání povrchu ochrannou vrstvou mikrokoberce, který výrazně prodlouží životnost silnice. Nový živičný kabát dostanou v letošním a příštím roce čtyři úseky silnic II. třídy...
27.05.2020 - 09:00
Komentáře