Reklama
reklama

Zloděj využil starší pár a okradl je o 30 tisíc korun

Cizí muž oslovil na ulici ve Znojmě postaršího pána s tím, že mu jeho dcera dluží 10 tisíc korun za přezutí pneumatik. Důvěřivý pán muže nechal čekat před otevřeným bytem. Díky tomu přišel o 30 tisíc korun.

Cizí muž oslovil na ulici pětaosmdesátiletého pána, který venčil před bytovým domem ve Znojmě svého psa. Řekl, že mu jeho dcera dluží za přezutí pneumatik deset tisíc korun a on mu je má zaplatit. Muž ho vzal před byt a nechal otevřené dveře s tím, že má zloděj počkat před nimi.

Když postarší pán volal své dceři, zloděj bez svolení majitelů vešel do bytu a prošel do ložnice, kde byla položená obálka s penězi. Zloděj na nic nečekal, obálku popadl a utekl. Nezastavilo ho ani to, že v ložnici ležela stará paní, která celou situaci viděla. Přišel si tak na 30 tisíc korun.

Policie se případem zabývá a zloději hrozí až dva roky odnětí svobody pro podezření z krádeže a porušování domovní svobody.

Zdroj: PČR

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ministr vnitra Jan Hamáček navštívil brněnské hasiče. Cestu si udělal na dvě stanice Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
19.01.2020 - 16:00
V dalším týdnu čeká brňáky opravdu nabitý program. Spousta věcí se odehraje hlavně na krajském úřadě – například přijetí indonéské velvyslankyně v České republice.
19.01.2020 - 07:30
Zaplavat si se žraloky, potopit se ke korálovým útesům, proletět se v hejnu plameňáků, prohlédnout si pandu nebo se dívat lvům přímo do očí. To vše se dá zažít v centru Brna na Radnické 6. ZOO Brno...
18.01.2020 - 16:40
Od pondělí příštího týdne čeká řidiče změna dopravy na Žabovřeské. Řidiči, kteří pojedou z Bystrce na Hlinky budou nově využívat obslužnou komunikaci, která vede mezi stávající silnicí a řekou. Po...
18.01.2020 - 07:30
Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.
17.01.2020 - 19:00
Ministr vnitra Jan Hamáček předal policistům padesát tři nových aut. Jsou mezi nimi i elektromobily, které mohou občané měst spatřit v ulicích.
17.01.2020 - 15:30
Komentáře