Reklama
reklama

Zloděj ukradl kolo, ale užil si ho jen čtvrt hodiny. Navíc ho neminula tučná pokuta

Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga

Chvilkové nepozornosti zákazníka cykloprodejny v centru města využil zloděj, který mu ve středu odcizil nezamčené jízdní kolo. Zklamaný osmatřicetiletý muž pak upnul své naděje k přivolané hlídce městské policie.

Litoval, že své starší horské kolo nechal nezajištěné a strážníkům detailně popsal, jak vypadalo a že na něm byla i nálepka s logem městské policie. Vzniklou škodu vyčíslil na tři tisíce korun a strážníkům předal kontaktní údaje pro případ, že by se jeho bicykl našel. A dočkal se už za necelou čtvrthodinu.

Přes vysílačky se důležité informace dostaly ke všem hlídkám městské policie a jedna z nich si čtyři kilometry od místa, kde byla ztráta nahlášena, všimla muže, který držel kolo odpovídající popisu.

Poškozený po chvíli na uvedenou adresu přijel a potvrdil, že jde skutečně o jeho jízdní kolo a že je v takovém stavu, v jakém ho viděl naposledy. Pětadvacetiletý muž, který se strážníkům ke krádeži přiznal, odešel s vysokou pokutou.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře