Reklama
reklama

Žena si schovala ukradenou husu pod sukni

K neobvyklému způsobu krádeže vyjížděli brněnští strážnici do zábrdovického hypermarketu. Žena se tam pokusila vynést husu pod sukní.

Strážníci se s neobvyklým způsobem krádeže setkali v úterý odpoledne, kdy zamířili do zábrdovického hypermarketu na žádost ostrahy. Čtyřiapadesátiletá zákaznice se zde pokusila vynést nezaplacené zboží z obchodu pod svou sukní. Navíc se jí dovedně podařilo pod sukni ukrýt mimo jiné i celou mraženou husu. Pracovníci bezpečnostní agentury si toho však všimli a ženu zadrželi. Strážníkům se žena přiznala ihned, jak je uviděla vcházet dveřmi. Za krádež v hypermarketu dostala dvoutisícovou pokutu. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře