Reklama
reklama

Žena praštila naháče na hřbitově konví na zalévání hrobů

Nepříjemné chvíle zažila žena v minulých dnech na jednom z brněnských hřbitovů. Vyskočil tam na ni muž oděný pouze v kabátu, načež se začal obnažovat a chtít za poskytnout podívanou peníze. Paní na jeho nabídku reagovala bleskově – vzala jej po hlavě konví na zalévání hrobů a utekla se schovat k toaletářce.

Hřbitov. Jedno z míst, kde by člověk očekával exhibicionistu nejméně. A přesně na jednom z brněnských hřbitovů se neznámý naháč odhaloval v minulých dnech. Své deviantní choutky se pokusil ukojit před jednou návštěvnicí hřbitova. Za své jednání pak požadoval peníze. Paní ale neztratila hlavu, praštila exhibicionistu konví na zalévání hrobů a schovala se u toaletářky. Na příjezd policie však nevyčkala a strážníci tak naháče nevypátrali.

Druhý případ odhalování se na veřejnosti se podle svědků udál na Brněnské přehradě. Dvě mladé ženy polekal neznámý muž, který podle nich vyběhl ze křoví pouze s blond parukou na hlavě a podprsenkou, načež chtěl ženy osahávat. Dvojice před exhibicionistou utekla. Ani v tomto případě se jej nepodařilo vypátrat. "I přesto, že se obdobné jednání může na první pohled zdát neškodné, tato oznámení nepodceňujeme a současně doporučujeme ženám, aby v podobných případech ihned kontaktovat policii," uvádí policie České republiky Jihomoravského kraje na svém webu.

 

 

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Ke sporu dvou pejskařů v restauraci v centru města zamířili včera večer strážníci.
24.05.2018 - 20:16
Zbavit se nepotřebných věcí, výhodně nakoupit a nebo si užít příjemný den s programem pro celou rodinu. To vše nabízí židenický Sousedský blešák, který mohou lidé navštívit v sobotu 26. května od 14...
24.05.2018 - 14:10
Každý z nás si bezesporu přeje cítit se ve své domácnosti příjemně a komfortně. A jedním ze zásadních činitelů, kteří mají na naše dojmy vliv, je interiér a především podlaha.
24.05.2018 - 08:46
Trávník na zahradě, pod nohama, je klasika. Co ale kdybyste měli zeleň přímo nad hlavou? Nebojte se, nejedná se o podzemní kryt nebo zemljanku, nýbrž o viladům s unikátně řešenými střechami.
24.05.2018 - 07:28
Nejste spokojeni s kvalitou vody ve vaší domácnosti? Nechutná vám? Kupujete pravidelně balenou vodu a nebaví vás se s ní neustále nosit? Řešení je jednoduché. Dejte zelenou moderní technologii a...
23.05.2018 - 11:33
Náraz do střechy auta znejistil v pondělí v noci řidiče jedoucího po Hradecké ulici.
23.05.2018 - 07:38
Komentáře