Reklama
reklama

Žena opakovaně bodla svého přítele do hrudníku. Nestalo se to poprvé

Hádka dlouholetých partnerů se vyhrotila a došlo i na krev. Žena svému příteli nejprve udělala žárlivou scénu a poté jej bodla nožem do hrudníku. Když si zraněný volal pomoc, zasadila mu žena další bodnou ránu.

Velmi svérázným způsobem řešila partnerské spory čtyřiačtyřicetiletá žena. V pondělí ve večerních hodinách se vrátila se svým dlouholetým přítelem domů z oslavy narozenin. Oba byli posilněni alkoholem a došlo k hádce. Žena svému příteli měla dle jejích slov udělat žárlivou scénu, při které ho nejprve zfackovala a následně do něj strčila. Muž ztratil rovnováhu, narazil do dveří a rozbil skleněnou výplň. Žena poté vzala kuchyňský nůž a muže bodla do hrudníku. Poraněný si chtěl přivolat pomoc a telefonoval na záchranku, to ovšem ženu roznítilo natolik, že vzala další nůž a muže bodla ještě jednou, ten pak ztratil vědomí.

Když na místo dorazili záchranáři a policisté, tak žena všechny vpustila dovnitř. Lékař ihned poskytl první pomoc raněnému, který byl následně převezen do nemocnice. Útočnice putovala na služebnu a kriminalisté navíc zjistili, že žena se obdobného jednání dopustila na svém příteli již v minulosti. Nyní je obviněna ze zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví s návrhem na vazbu, za který jí hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Hrad Špilberk Foto: Centrum news
Rok 1968 v Brně očima cenzora. Tak se jmenuje nová výstava Muzea města Brna, která připomene letošní 50. výročí okupace Československa vojsky pěti států Varšavské smlouvy.
22.08.2018 - 07:00
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Komentáře