Reklama
reklama

Žena opakovaně bodla svého přítele do hrudníku. Nestalo se to poprvé

Hádka dlouholetých partnerů se vyhrotila a došlo i na krev. Žena svému příteli nejprve udělala žárlivou scénu a poté jej bodla nožem do hrudníku. Když si zraněný volal pomoc, zasadila mu žena další bodnou ránu.

Velmi svérázným způsobem řešila partnerské spory čtyřiačtyřicetiletá žena. V pondělí ve večerních hodinách se vrátila se svým dlouholetým přítelem domů z oslavy narozenin. Oba byli posilněni alkoholem a došlo k hádce. Žena svému příteli měla dle jejích slov udělat žárlivou scénu, při které ho nejprve zfackovala a následně do něj strčila. Muž ztratil rovnováhu, narazil do dveří a rozbil skleněnou výplň. Žena poté vzala kuchyňský nůž a muže bodla do hrudníku. Poraněný si chtěl přivolat pomoc a telefonoval na záchranku, to ovšem ženu roznítilo natolik, že vzala další nůž a muže bodla ještě jednou, ten pak ztratil vědomí.

Když na místo dorazili záchranáři a policisté, tak žena všechny vpustila dovnitř. Lékař ihned poskytl první pomoc raněnému, který byl následně převezen do nemocnice. Útočnice putovala na služebnu a kriminalisté navíc zjistili, že žena se obdobného jednání dopustila na svém příteli již v minulosti. Nyní je obviněna ze zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví s návrhem na vazbu, za který jí hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře